CBTiSTANBUL

Beck Yönelimli Kognitif Terapi

Workshoplar

KOGNİTİF TERAPİ WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI

CBTiSTANBUL 2017-2018

Dr. Emel Stroup, ABPP, Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesi ve CBT Trainer/Consultant

7- 8 Ekim 2017
13 Saat

9-10 Aralık 2017
12 Saat

6-7 Ocak 2018
12 Saat

3-4 Şubat 2018
13 Saat

3-4 Mart 2018
12 Saat

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT`nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org ziyaret ediniz.

Her Workshop sonunda katılımcılara, Katılım Belgesi verilecektir. Bütün workshopları eksiksiz olarak tamamlayanlara, CBTiSTANBUL tarafından,“Kognitif Terapi Workshop Sertifikası” verilecektir.

  • Her workshop, Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın bir aşaması olup programdan bağımsız olarak da alınabilir..
  • Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte, en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopına katılmak için OKB workshopını önceden alma zorunluluğu vardır.
  • Katılımcıların, sertifika alabilmeleri için, programa başladıktan sonra, maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir.

Bu workshop sertifikasını alıp Kognitif Terapi alanında kendini geliştirmek isteyen klinisyenler, diledikleri takdirde “Beck Yönelimli Kognitif Terapi Süpervizyon Sertifika Programı”na başvurabilirler.

Facebook ve Twitter sayfamizdan bizi takip edebilirsiniz. Kognitif terapi hakkinda gelismelerden haberdar olmak icin kognitif_terapi-subscribe@yahoogroups.com adresine kisaca kendinizi tanitan bir mail gondererek uye olabilirsiniz.

Proudly Powered by WordPress | Theme by The Cloisters | Entries RSS  Comments RSS