CBTiSTANBUL

Beck Yönelimli Kognitif Terapi

Workshoplar

BECK YÖNELİMLİ KOGNİTİF TERAPİ WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI

CBTiSTANBUL 2020-2021

Dr. Emel Stroup, ABPP, Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesi ve CBT Trainer/Consultant

10 – 11 Ekim 2020
13 Saat

5 – 6 Aralık 2020
12 Saat

9 – 10 Ocak 2021
12 Saat

6 – 7 Şubat 2021
13 Saat

27 – 28 Şubat 2021
12 Saat

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT`nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org ziyaret ediniz.

Her Workshop sonunda katılımcılara, Katılım Belgesi verilecektir. Bütün workshopları eksiksiz olarak tamamlayanlara, CBTiSTANBUL tarafından,“Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifikası” verilecektir.

  • Her workshop, Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın bir aşaması olup programdan bağımsız olarak da alınabilir..
  • Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte, en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopına katılmak için OKB workshopunu önceden alma zorunluluğu vardır.
  • Katılımcıların, sertifika alabilmeleri için, programa başladıktan sonra, maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir.

Bu workshop sertifikasını alıp Kognitif Terapi alanında kendini geliştirmek isteyen klinisyenler, diledikleri takdirde “Beck Yönelimli Kognitif Terapi Süpervizyon Sertifika Programı”na başvurabilirler.

Facebook ve Twitter ve Instagram ve YouTube sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Kognitif terapi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için kognitifterapi+subscribe@groups.io adresine kısaca kendinizi tanıtan bir mail göndererek üye olabilirsiniz.

Proudly Powered by WordPress | Theme by The Cloisters | Entries RSS  Comments RSS