CBTiSTANBUL

Beck Yönelimli Kognitif Terapi

CBTi Description

CBTiSTANBUL
Nişantaşi/Şişli
İstanbul
(0538) 304 04 15


Beck Yönelimli Kognitif Terapi ve Klinisyenliğe Hazırlık Programına göstermiş olduğunuz ilgi ve motivasyon için teşekkür ederiz. Kontenjanlarımız bu dönem için dolmuştur.


2017-2018 Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı Başlıyor


2017-2018

BECK YÖNELİMLİ KOGNİTİF TERAPİ SÜPERVİZYON

 


 

Dr. Emel Stroup

Dr. Emel Stroup, Amerikan Profesyonel Psikoloji Kurulu tarafından (American Board of Professional Psychology, ABPP) belgeli klinik psikologtur. Prestijli bir kuruluş olan Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesidir ve CBT Trainer/Consultant olarak sertifiye edilmiştir. Bunun yanında ACT’nin uluslararası değerlendirme komitesinde de yer almaktadır. Kaliforniya Psikoloji Kurulu (California of Board of Psychology)’nun ön koşullarını tamamlayarak lisans almaya hak kazanmıştır.

2013 yılında yayınlanmış olan DSM-5 Tanı Ölçütleri El Kitabı’nın dünya çapında test edilmesi projesinde tanı ve teşhise yönelik alan çalışmaları yapan klinisyenlerden biridir. Aynı zamanda European Federation of Psychologists’ Associations (EFPA) Psikoterapi Uzmanı olan Dr. Stroup, Klinik Psikoloji doktorasını Alliant International Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Dr. Stroup, Humanite Psikiyatri Tıp Kliniği’nin Kognitif Terapi Birimi kurucusu olmasının yanısıra aynı klinikte klinisyen olarak danışan görmektedir.

CBTiSTANBUL bünyesinde klinik psikoloji ve Kognitif Terapi alanında süpervizyon, workshop, seminer ve konsültasyon vermektedir. Ayrıca, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında ve Doktora Programında öğretim üyesidir.


Dr. Emel Stroup ABPP, ACT

Dr. Emel Stroup
ABPP, ACT

Amerikan Profesyonel Psikoloji Kurulu tarafından Belgeli Klinik Psikolog
Kognitif Terapi Akademisi Fellow Üyesi ve Sertifikalı Eğitimcisidir

Dünyanın en popüler Kognıtıf Terapi kitabı şimdi Türkiye’de! Daha fazla bilgi için, buraya tıklayın!
Evinizdeki Terapist

Clıck to vıew the vıdeo!

Clıck to vıew the vıdeo!


 

Academy of Cognitive Therapy (ACT) / Kognitif Terapi Akademisi, kognitif terapi alanına öncülük eden birçok uzmanı bünyesinde barındıran köklü bir organizasyondur. ACT, nitelikli ve etkili kognitif terapistler yetiştirebilmek amacıyla geliştirilen kıdemli bir sertifikasyon programına sahiptir. Kognitif Terapi Akademisi bu sertifikayı vermeden önce ruh sağlığı alanında başvuran bütün adayların bilgi ve becerilerini değerlendiren ve buna dayanarak bilişsel-davranışçı terapistleri sertifiye eden tek organizasyondur.

Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Proudly Powered by WordPress | Theme by The Cloisters | Entries RSS  Comments RSS